Špeciálna ponuka pre PNEUSERVIS od 7.3.2017.

Cena s DPH

Výmena kolies + vyváženie (plechový disk)

15 EUR

Výmena kolies + vyváženie (aludisk)

15 EUR

Prezutie kolies + vyváženie (plechový disk) do 16"

25 EUR

Prezutie kolies + vyváženie (aludisk) do 16"

26 EUR

Prezutie kolies + vyváženie (aludisk) od 16"

30 EUR

Prezutie pneumatík typu C, RSC, off-road + vyváženie

32 EUR

Cena je uvedená vrátane závažia.

Zavolajte nám


COMMON RAIL DIESEL SYSTEM CLEAN & PROTECT Čistič palivového systému - dieselové motory so systémom Common Rail

Vlastnosti: Common Rail Diesel System Clean & Protect je vyvinutý špeciálne pre všetky vysokotlakové dieselové systémy s priamym vstrekovaním a systémom Common Rail. Tento vysoko technologický produkt vyvinutý rozsiahlymi výskumami je navrhnutý pre stret s presnými požiadavkami na moderné dieselové systémy a špeciálne odporúčaný pre predlžené servisné intervaly (Long Life servis). Vyhovujúci pre všetky druhy filtrov dieselového systému vrátane filtra pevných častíc.

Prekonáva mieru požiadaviek DIN EN ISO 12156-1 (HFRR test/test mazivosti). Spoľahlivo odstraňuje aj najmenšie nečistoty z celého systému. Zaisťuje optimálne rozprášenie a účinnosť paliva. Zaisťuje bezpečné mazanie celého systému, predovšetkým vysokotlakového čerpadla. Rozkladá vodné bublinky a absorbuje nebezpečnú vlhkosť v palive.

Oblasť použitia: Pre všetky dieselové motory vrátane systému Common Rail i priameho vstrekovania. Aplikácia: Pri tankovaní pridajte do palivovej nádrže dieselového automobilu. Opakovací cyklus: Každých 10.000 km alebo 1x za pol roka. Obsah: 375 ml Postačuje na: 80 litrov paliva.
Vy jazdíte

My sa staráme...nechajte

Vaše starosti nám